Система Orphus

Вітаємо на сайті Полтавського ОІППО!

 fasad500

Новини ПОІППО

 • Освітні експедиції – нові можливості для професійного зростання
  Освітні експедиції – нові можливості для професійного зростання

  20 травня 2019 року учасники проектної групи з модернізації шкільного освітнього середовища, що діє в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, вирушили в освітню експедицію, щоб ознайомитися з освітніми проектами ГС «Освіторія», відвідати тренінговий центр, де формується проактивна спільнота освітян; занурилися в атмосферу інноваційного парку UNIT.City, що став двигуном для розвитку українських інновацій.

 • Єдиний шлях навчити демократії – це навчання демократичним шляхом: про інтеграцію ОДГ/ОПЛ в освітній простір НУШ
  Єдиний шлях навчити демократії – це навчання демократичним шляхом: про інтеграцію ОДГ/ОПЛ в освітній простір НУШ

  Яку форму і зміст повинна мати дієва громадянська освіта? Як забезпечити формування відповідального члена громади й суспільства, який розуміє принципи і механізми їх функціонування? Чи співпадає позиція активного і відповідального громадянина з позицією активного і відповідального учня? Як навчити відповідальності в умовах демократії та права вибору? Яка роль школи у формуванні і розвитку громадянської компетентності підростаючого покоління?

  Ці та інші питання були порушені під час навчального тренінгу «Реалізація підходів ОДГ/ОПЛ в післядипломній освіті. Інструменти формування громадянської компетентності в початковій школі», що відбувся 17 травня 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.

 • Керівники методичних служб області ознайомились з досвідом педагогів Гребінківського району
  Керівники методичних служб області ознайомились з досвідом педагогів Гребінківського району

  15-16 травня 2019 року відбувся обласний семінар-практикум завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) районів, міст, ОТГ з теми «Методичний супровід упровадження компетентнісного підходу в діяльність закладів освіти» на базі закладів освіти Гребінківського району (завантажити програму).

 • Про проведення круглого столу
  Про проведення круглого столу

  15 травня 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського для вихователів, методистів ЗДО, вчителів, методистів початкових класів, учителів, методистів історії, громадянської освіти, керівників відділів освіти, керівників методичних кабінетів міст, районів, об’єднаних територіальних громад, директорів шкіл, заступників директорів з виховної роботи, класніх керівників 33СО, які бажають ознайомитися з результатами апробації та взяти участь у впровадженні курсу «Культура добросусідства» відбулось засідання обласного круглого столу "Культура добросусідства - програма громадянської та міжкультурної освіти в Україні."

 • Обласний семінар-практикум «Нова українська школа – реформа в дії. Майстерність учителя НУШ як джерело зростання учнів»
  Обласний семінар-практикум «Нова українська школа – реформа в дії. Майстерність учителя НУШ як джерело зростання учнів»

  Новий підхід до організації освітнього процесу передбачає партнерство і наставництво у відносинах між учителем і учнями, підтримку дітей, розвиток у них критичного, креативного мислення, самоповаги і впевненості в собі. Учителю надається більше свободи, відповідальності та самостійності. Він має стати лідером в освіті.

  Як підвищити рівень якості освітнього простору і процесу, як сприяти розвитку емоційного інтелекту учнів та впроваджувати практику партнерського спілкування, як стати Новим Учителем Нової школи –відповідь на всі ці запитання початківці області шукали і знаходили на обласному семінарі-практикумі з проблеми «Нова українська школа – реформа в дії. Майстерність учителя НУШ як джерело зростання учнів», який 14 травня 2019 року гостинно зустрічав Хорольський район.

 • На засіданні вченої ради в Полтавському ОІППО представлено впровадження медіаосвіти в освітній простір Полтавщини
  На засіданні вченої ради в Полтавському ОІППО представлено впровадження медіаосвіти в освітній простір Полтавщини

  Відповідно до плану роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського 14 травня 2019 року відбулося засідання вченої ради, на якому розглядалися такі питання:

Новини районів (міст)

Контакти для довідок з питань ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти
Сайт: www.testportal.gov.ua

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Сайт: www.zno-kharkiv.org.ua 

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Тел. (057) 705-07-37, 705-15-48, 705-39-10

 

Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації

Тел. (05322) 2-08-90

 

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського

Сайт: poippo.pl.ua 

Тел. (0532) 56-53-98

 

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.