Система Orphus

Вітаємо!

z200

Шановні колеги, працівники методичних служб Полтавщини!

Від імені колективу Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського щиросердно вітаю з 50-річчям створення методичних установ!

Працівники методичних служб доклали великих зусиль для системного науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу в освітніх закладах області, для методичного супроводу підвищення кваліфікації педагогічних працівників, реалізації освітніх інновацій.

Сьогодення методичної служби не просте, але Ваші здобутки та працездатність – це приклад відданості педагогічній та методичній роботі.

Дякуємо Вам за натхненну працю, спрямовану не те, щоб сучасна освіта відповідала вимогам держави та світовим стандартам.

Ми впевнені, що завдяки нашій співпраці, завдання з реалізації нового Закону України «Про освіту», Концепції «Нова українська школа» будуть виконані, бажання досягти успіху в освітній реформі справдяться.

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, творчих звершень, успіхів в усіх починаннях, здійснення задумів та втілення мрій!

Щиро Ваш –

ректор ПОІППО Віталій Зелюк

 

Новини ПОІППО

 • Читайте посібник «Наукові журнали та наукова комунікація в цифрову епоху»

  Повідомляємо нашим читачам про вихід видання «Наукові журнали та наукова комунікація в цифрову епоху: рекомендації для закладів системи післядипломної педагогічної системи України» [Електронний ресурс] : навч. посіб. / авт.-упоряд. О. В. Стоцька. - Полтава : ПОІППО, 2017. - 115 с.

 • Обласний семінар-практикум “Здоров`язбережувальні технології на уроках освітньої галузі “Мистецтво”
  Обласний семінар-практикум “Здоров`язбережувальні технології на уроках освітньої галузі “Мистецтво”

  Структурними елементами формули Нової української школи визначені, зокрема, дитиноцентризм та наскрізний процес виховання, що базується на цінностях. Здоров`я і безпека є цінностями, визнаними у всьому світі, незалежно від країни, віросповідання, віку чи соціального статусу. А парадигма дитиноцентризму передбачає розвиток природних здібностей за умови   збереження і плекання здоров`я дитини.

 • Проведення регіонального семінару
  Проведення регіонального семінару

  13 жовтня 2017 року на базі навчальних закладів м. Зінькова, Гадяча, Лохвиці пройшов регіональний семінар  “Проекти Всеукраїнського творчого об’єднання “Соняшник” - місток до Нової української школи”.

 • Тонкощі адміністративної роботи у ДНЗ: із досвіду Людмили Єськової
  Тонкощі адміністративної роботи у ДНЗ: із досвіду Людмили Єськової

  11 жовтня 2017 року у Полтавському дошкільному навчальному закладі яслах / садку № 43 “Дзвіночок” (завідувач Людмила Юріївна Єськова) відбулася управлінська практика завідувачів дошкільних навчальних закладів області, слухачів курсів підвищення кваліфікації Полтавського ОІППО. Керівниками практики були доцент кафедри менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук Ніна Іванівна Курмишева і методист кафедри Любов Йосипівна Паламаренко.

 • Проведено обласний турнір юних географів
  Проведено обласний турнір юних географів

  7 жовтня 2017 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся обласний тур турніру юних географів. Турнір – це командні змагання учнів у вмінні вирішувати спільними зусиллями складні географічні проблеми, представляти рішення в переконливій формі та аргументовано захищати їх в науковій дискусії.

 • Методисти основ здоров'я та екології обговорили шляхи запровадження здоров'язберігаючих технологій у загальноосвітніх навчальних закладах області
  Методисти основ здоров'я та екології обговорили шляхи запровадження здоров'язберігаючих технологій у загальноосвітніх навчальних закладах області

  Для методистів основ здоров'я та екології проведено науково-практичний семінар «Запровадження здоров'язберігаючих технологій як один із напрямків виховання здорової особистості» на базі Комишнянської загальноосвітньої школи Миргородського району.

Новини районів (міст)

Про сплату за свідоцтво

Реквізити для оплати за свідоцтво про курси підвищення кваліфікації:

Полтавський обласний інститут післядипломної
педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського
р/р 31558201141189
Код 22518134         МФО 831019
Банк ГУДКСУ в Полтавській обл.м.Полтава
За свідоцтво про підвищення кваліфікації
12 грн. 00 коп.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.