Система Orphus

Вітаємо на сайті Полтавського ОІППО!

 fasad500

Новини ПОІППО

Новини районів (міст)

 • Семінар для практичних психологів та вчителів початкової школи з питань інклюзивної освіти
  Семінар для практичних психологів та вчителів початкової школи з питань інклюзивної освіти

  23. 01.2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (директор Пляшник Л.С.) для практичних психологів та вчителів початкової школи був проведений науково-методичний семінар «Інклюзивна освіта. Особливості навчання та виховання». Така освіта, спрямована на створення рівних можливостей для всіх без винятку дітей у здобутті якісної освіти, є важливою ознакою демократичного суспільства. На цьому, відкриваючи захід, наголосила методист відділу освіти Гречка Л.М. у своїй доповіді «Інклюзивне навчання – рівний доступ до якісної освіти». Любов Михайлівна висвітлила позитивні сторони та труднощі організації інклюзивного навчання. Під час роботи семінару обговорювалися проблеми нормативно-правової бази організації інклюзивного навчання, планування та проведення занять, співпраці з батьками, громадськістю..

 • Конкурс для вихователів «Міс педмайстерність»
  Конкурс для вихователів «Міс педмайстерність»

  Сьогодення ставить нові вимоги до дошкільної освіти в цілому й до кожного вихователя окремо. Педагоги мають бути творчими особистостями, новаторами ідей, постійно підвищувати свою професійну майстерність, бо тільки креативний педагог може виховати творчу особистість. Тому на сучасному етапі найбільш актуальним завданням методичної служби є розвиток творчого потенціалу педагогів. Реалізувати це завдання можна за умови якісно нових підходів до роботи з педагогічними кадрами.

 • Методичне об’єднання керівників музичних дошкільних навчальних закладів міста
  Методичне об’єднання керівників музичних дошкільних навчальних закладів міста

  25.01.2018 року у ДНЗ №11 «Теремок» (завідувач Ботвіновська О.В.) відбулося засідання методичного об’єднання керівників музичних дошкільних закладів м. Миргорода.

 • Майстер-клас із підготовки та проведення турніру юних географів
  Майстер-клас із підготовки та проведення турніру юних географів

  25 січня на базі Миргородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Панаса Мирного відбувся майстер-клас із підготовки та проведення турніру юних географів, який провели вчителі, що атестуються у 2018 році, – Кірічук Ю.П., Логащук Т.І. та Мисловець В.І.

 • Випускники закладів загальної середньої освіти м. Гадяча на Дні відкритих дверей у КНУКіМ
  Випускники закладів загальної середньої освіти м. Гадяча на Дні відкритих дверей у КНУКіМ

  26 січня 2018 року на День відкритих дверей до Київського національного університету культури і мистецтв, на запрошення керівництва вузу, завітало 68 учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти м. Гадяча: Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 та Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.

 • Підготовка вчителя до впровадження Державного стандарту початкової освіти в 2018/2019 навчальному році
  Підготовка вчителя до впровадження Державного стандарту початкової освіти в 2018/2019 навчальному році

  З метою обговорення найголовніших змін у галузі початкової освіти, актуальних питань розвитку і реформування освітнього середовища , підготовки вчителів початкових класів до роботи за новим Державним стандартом, програмами та навчальними планами 26 січня  2018 року  районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської райдержадміністрації спільно з Інститутом педагогіки НАПН України, видавництвом «Ранок», організували для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Пирятинського, Лубенського, Гребінківського, Чорнухинського, Зіньківського, Хорольського районів, м.Лубни, Пирятинської та Засульської ОТГ , зональний науково - методичний семінар:«Дидактико-методичний супровід компетентнісно орієнтованого навчання в початковій школі».  

 • Проведено майстер-клас для вчителів трудового навчання (технологій) закладів освіти м. Гадяча «Робота за оновленою програмою з трудового навчання: формування ключових компетентностей школярів»
  Проведено майстер-клас для вчителів трудового навчання (технологій) закладів освіти м. Гадяча «Робота за оновленою програмою з трудового навчання: формування ключових компетентностей школярів»

  25 січня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради було проведено майстер-клас для вчителів трудового навчання (технологій) «Робота за оновленою програмою з трудового навчання: формування ключових компетентностей школярів». У методичному заході взяли участь вчителі трудового навчання (технологій) закладів загальної середньої освіти м. Гадяча.

Про сплату за свідоцтво

Реквізити для оплати за свідоцтво про курси підвищення кваліфікації:

Полтавський обласний інститут післядипломної
педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського
р/р 31552229141189
Код 22518134         МФО 831019
Банк ГУДКСУ в Полтавській обл.м.Полтава
За свідоцтво про підвищення кваліфікації
12 грн. 00 коп.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.